Piosenka aktorska i inne demony w Imparcieppa 2014

29 marca 2014r. | Impart | Duża Scena
Scenariusz i reżyseria: Bogusław Sobczuk
Kierownictwo muzyczne, aranżacje: Jasiek Kusek
Scenografia, światło: Marek Grabowski

Obsada: Beata Banasik, Agata Grześkiewicz, Alicja Piątek, Ewelina Przybyła, Agata Rożankowska, Anastazja Simińska, Paulina Walendziak, Mateusz Bieryt, Jakub Blokesz, Jakub Pawlak, Paweł Ruszkowski

Orkiestra studentów Akademii Muzycznej w Krakowie

Producent PPA: Agnieszka Krasnowska

Od trzech lat Teatr Piosenki wrocławskiego Impartu  organizuje recitale młodych piosenkarzy - nieznanych szerszej publiczności, jako będących jeszcze "przed debiutem" (tak też pomysłodawcy cyklu - Jan Poprawa, Bogusław Sobczuk i kierownictwo Teatru Piosenki Impartu - nazwali całość). 

Wykonawcy to już jednak nie "no name'y", a fantastycznie uzdolnieni, bardzo młodzi ludzie, którzy, oprócz tego, że studiują (informatyka, muzyka, prawo, aktorstwo), także śpiewają - jak ludzie wolni, to co i jak lubią, co im w duszach gra, co im podpowiadają ich muzy i ich "demony". A podpowiadają im chyba nie najgorzej, bo zdobyli nagrody na najważniejszych polskich festiwalach piosenki - z Grand Prix PPA włącznie! 

W koncercie na tegorocznym przeglądzie zaprezentują w kategorii "jazdy obowiązkowej" także "piosenkę aktorską", ale od swoich "demonów" na pewno się nie uwolnią.

>> Beti Recordings